Hakkımızda
Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü Üniversitemizin kamuoyu tarafından doğru, olumlu algılanması ve bilgilendirilmesi için, üniversitemiz tarafından benimsenen ilkeler çerçevesinde sürdürülebilir iletişim ve tanıtım faaliyetleri yürütmektedir. Haberleşme platformlarının internete yönelmesiyle, Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğümüzün çalışma alanı genişleyerek "Dijital Medya"yı da kapsar hale gelmiştir. Bunun sonucunda Üniversitemizin resmi internet sayfası ve sosyal medya hesaplarının yönetilmesi ve güncel iletişim alanlarının kullanılması, denetlenmesi konusunda da faaliyet göstermeye başlanmıştır.
Sosyal Medya Hesaplarımız:
![](/foto/kisayol/facebook.png)
@sıırtunıversıty & @siubasin
![](/foto/kisayol/instagram.png)
@siirt_university
![](/foto/kisayol/twitter.png)
@siubasin
SİNEM ER TERZİ
Güncelleme : 18.05.2023 08:57:34